instagram PNG13 min otkb022d2yyz6ymnnd0yn8oqsqlzkdwptj5gn3l91c 400x400 - خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

این روزها اینستاگرام به محبوب ترین شبکه اجتماعی میان مردم کشور ایران تبدیل شده است. میلیون ها نفر از مردم ایران با ساختن پیج اینستاگرام اقدام به بیان عقاید ، روحیات و خاطرات خود می نمایند.

این جمعیت بالای کاربران و این محبوبیت اینستاگرام باعث شده تا بازار قدرتمندی در این شبکه اجتماعی محبوب بوجود بیاید. بسیاری از کسب و کارها و برندها با ساختن پیج ایسنتاگرام اخبار واطلاعات خودشان را در اختیار کاربران قرار می دهند. خیلی از مردم با ایجاد یک پیج اینستاگرام محصولات و خدمات خود را به فروش می رسانند. و هرکسی با هدفی خاص در اینستاگرام فعالیت مربوط به خودش را دارد. قاعدتا هرچه یک پیج فالوورهای فعال و فالوورهای واقعی بیشتری داشته باشد ، از ارزش بالاتری برخوردار است. این مساله باعث شده تا بسیاری از افراد در صدد خرید فالوور و افزایش جمعیت فالوورهای پیجشان باشند.

خرید فالوور از سون گرام

خرید فالوور با کیفیت مهم است

به این نکته توجه داشته باشید که هر چقدر فالوور های شما بیشتر باشد پیج شما از دید کاربران معتبرتر است این موضوع برای همه روشن است که فالوور زیاد در اینستاگرام باعث جلب توجه کاربر یا مشتری می شود. زمانی که صفحه ما دارای فالوور زیادی باشد قطعا جلب توجه می‌کند و مورد توجه کابران قرار می گیرید. اگر شما از اینستاگرام استفاده می‌کنید ؛ اگر در اینستاگرام پیج کاری دارید و می خواهید در کمترین زمان ممکن فالوورهای خود را افزایش دهید. خرید فالوور واقعی از سون گرام بهترین راه برای شماست.

شما با خرید فالوور واقعی ایرانی صفحه خود را با کاربران ایرانی و با کیفیت بالا می‌برید ویژگی این کاربران به شرح زیر است :

 • بیش از 70 درصد فالوورها عکس پروفایل دارند.
 • کسانی که شما را فالوو می‌کنند دارای اسم ایرانی و معنا دار هستند.
  این دو ویژگی تاثیر زیادی در قضاوت کاربر دارد چراکه اگر فالوور های شما نه عکس پروفایل داشته باشند نه اسم ایرانی بی کیفیت به نظر می آیند.

فالوور های سون گرام دارای ریزش پایینی هستند قیمت فالوور در سون گرام فوق‌العاده نسبت به رقبا ارزان تر و به صرفه تر است. از همه مهم تر شما فالوور ها در سریع ترین زمان ممکن دریافت می‌کنید. سون گرام دارای پشتیبانی قوی است اگر می‌خواهید تعداد فالوورهایتان افرایش یابد و جلب توجه کنید خرید فالوور ارازن بهترین روش برای شماست. شما با خرید این نوع فالوور صرفا تعداد دنبال کنندگان خود را بالا می‌برید و جلب توجه می کنید. این فالوورها به شما لایک یا ویویی نمی‌دهند. ارزان ترین فالور فیک را سون گران ارائه می‌دهد

شاید سوال شما هم باشد!

فالوور چیست؟

فالوور به معنای دنبال کننده است. فالوور اینستاگرام به افرادی می‌گویند که صفحه اینستاگرام شما را دنبال می‌کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند. زمانی که شما مطلبی در پیج خود می‌گذارید مطالب شما برای فالوور های شما به نمایش گذاشته می‌شود و آنها می‌توانند آن را لایک کرده و یا کامنت قرار دهند.

sfko - خرید فالوور اینستاگرام
با ما بیشتر آشنا شوید

مزیت های سون گرام !

قیمت مناسب 100%
سرعت در تکمیل کردن سفارشات 100%
کاملاً قانونی و کنترل‌شده است 100%
پشتیبانی ۲۴ ساعته 100%
تضمین ما 100%
قابلیت انجام سفارشات با تعداد بالا 100%
top instagram tips for small business 768x492 - خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام

سرعت جمعیت دنبال کنندگان پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید

با خرید فالوور فیک از سون گرام می توانید به سرعت جمعیت دنبال کنندگان پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید. فالوور فیک نوعی از فالوور است که توسط نرم افزار و ربات به پیج شما افزوده می شود. با توجه به فیک بودن فالوورها از آن ها انتظار ویو و لایک نمی توان داشت.

ضروورت خرید فالوور!

چرا فالوور برای پیچ ضروری است؟

بهترین و به صرفه ترین راه برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور واقعی در مرحله اول است. شما با تهیه فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز مثبت برای شما حساب خواهد شد. مردم و مشتری های شما زمانی بیشتر به شما توجه و اطمینان خواهند کرد که صفحه اینستاگرام شما دارای فالوور های زیادی باشد ولی این مورد به تنهایی کافی نخواهد بود! فالوور هایی که ما برای شما میزنیم فقط یک فالوور نیستند چرا ؟ چون فالوور های ما خاصیت هم دارند واستون و برای شما لایک هم خواهند زد، زمانی که شما از ما فالوور تهیه می کنید، ما برای شما لایک اینستاگرام هم بصورت کاملا مجانی هدیه خواهیم داد.

 

فالوور واقعی

فالوور ایرانی اینستاگرام
از 30000 الی 600000 تومان
 • 500 فالوور 30000 تومان​
 • 1000 فالوور 60000 تومان​
 • 2000 فالوور 120000 تومان​
 • 3000 فالوور 240000 تومان​
 • 5000 فالوور 300000 تومان​
 • 10000 فالوور 600000 تومان​
instagram

فالوور فیک

فالوور فیک اینستاگرام
از 12500 الی 250000 تومان
 • 500 فالوور 12500 تومان​
 • 1000 فالوور 25000 تومان​
 • 2000 فالوور 50000 تومان​
 • 3000 فالوور 75000 تومان​
 • 5000 فالوور 125000 تومان​
 • 10000 فالوور 250000 تومان​

راهنمای مشتری

سوالات که ممکن است برای شما پیش بیاید !

هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد ، میزان اعتبار و شهرت شما در شبکه های اجتماعی بیشتر می شود و اگر محصول یا خدماتی را تبلیغ می کنید ، این یکی از مهمترین موارد به شمار می آید. وقتی کسب کار اینستاگرامی خود را شروع می کنید، رشد مخاطبان یک چالش واقعی به حساب می اید و اینجاست که خرید فالوور وارد می شود هر چه قدر می زان فالوور های شما بیشتر باشد اعتماد به پیچ اینستاگرامی بیشتر می شود و این باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود.

ما یک شرکت مشتری محور هستیم این یک اصل در شرکت ماست که همیشه حق با مشتری می باشد. این بدان معنی است که ما همیشه بهترین و حرفه ای ترین خدمات را برای هر مشتری ارائه می دهیم. چه در حال سفارش فالوور اینستاگرام باشید ، یا در حال خرید لایک اینستاگرام یا در خواست برای بازدید از پست های پیج خودتون ، می توانید مطمئن باشید که بهترین نتیجه را با سون گرام کسب خواهید کرد

 

باید به شما به گوییم خیر تیم متخصص ما با جدید ترین متد ها فالوور ها را به سمت پیج شما هدایت می کنند به طوری که کاملا طبیعی به نظر بیاید ما در سون گرام امنیت را در درجه اول در نظر می گیریم. پس با خیال راحت فالوور های خود را تهیه کنید و از نتایج لذت به برید.

باید بگوییم خیر.تمام مراحل تهیه فالوور، لایک، و بازدید و خدمات دیگر ما به هیچ عنوان نیازی به پسورد شما نیست فقط پیج شما باید در حالت عمومی با قابل دیدن برای همه باشد.دقت داشته باشید پیج خصوصی به هیج وجه خدمات را دریافت نمی کند.

خرید فالوور چه ارزشی دارد؟

 

خرید فالوور راه صد ساله را به یک شبه تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش و رسیدن به سود کلان می‌شود. خرید فالوور بهترین روشی است که شما می‌توانید لایک ، کامنت ، بازدیدکننده و مشتری به‌صورت همزمان بهبود ببخشید و همچنین مشتریان زیادی جذب کنید شما با خرید فالوور به پیشرفت پیجتان کمک می‌کنید.

 
 

مشاهده تمام خدمات اینستاگرام

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top